УКР/РУС   EN   DE   SP   TR

45-й Міжнародний Бджільницький Конгрес АПІМОНДІЯ в м. Стамбул (Туреччина)

29 вересня - 04 жовтня 2017 року відбувся 45-й Міжнародний Бджільницький Конгрес АПІМОНДІЯ в м. Стамбул (Туреччина). Організацією Конгресу займалася Турецька Асоціація Бджолярів (TAB) та компанія TeamCon Congress Services Worldwide.
Саме під час Конгресу Апімондія в м. Києві у 2013 році Туреччина була обраною для проведення Конгресу в 2017 році. Цьогорічний Конгрес святкував свою 120 річницю і був проведений під слоганом “Let's bee where the continents meet", його відвідало близько 13 000 учасників з 128 країн. Крім того у виставковому залі були представлені стенди більш ніж 200 компаній з понад 40 країн світу. 
В рамках Конгресу протягом 30 вересня-3 жовтня відбувалися Сімпозіуми по темам Наукових комісій, а саме: Апітерапія, Біологія бджоли, Здоров'я бджоли, Економіка бджільництва, Технологія та якість бджільництва, Бджільництво для сільського розвитку, Запилення і бджільницька флора.
В межах Конгресу проводився конкурс за різними категоріями. Так крем "Вертебронол" компанії "Доктор Бджілка" (м.Київ, Україна) зайняв 2-ге призове місце в категорії Косметика в комерційному класі, за що отримав медаль під час офіційної церемонії.
Більш детальна інформація буде розміщена в ІV (VІІI) номері журналу "Доктор Бджілка". Слідкуйте за інформацією.

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.