УКР/РУС   EN   DE   SP   TR

П’ятий з’їзд апітерапевтів та апіконсультантов.

15-16 жовтня 2015 у Києві на базі Національного наукового центру «Інститут бджільництва імені Петра Прокоповича відбувся п’ятий з’їзд  апітерапевтів та апіконсультантов.

У його роботі взяли участь делегати із 14 областей країни. На форумі також виступили фахівці в галузі медицини, фармації, апітерапії, бджільництва з дванадцяти країн світу.

 

Інтерес іноземних гостей викликаний тим, що Україна у цьому році впевнено вийшла на перше місце у Європі по виробництву меду.

Окрім того, як наголосив у своєму виступі президент громадської організації  «Всеукраїнська асоціація апітерапевтів» Віктор Тихонов, Україна лідирує на старому континенті і по виробництву ліків, для виробництва яких використовуються продукти бджільництва. Зокрема, в аптеки надійшло 65 нових препаратів, розроблених вітчизняними фахівцями, іще 29 проходять стадію клінічних випробувань.

Однак апітерапія потребує підтримки не тільки лікарів-ентузіастів, які повертаються до витоків лікувальної справи, але й державних мужів.

На цьому наголосив у вітальному слові народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Тарас Кутовий. Він запевнив делегатів з’їзду, що у своїх пошуках вони можуть розраховувати на підтримку парламентаріїв та урядовців.

Іноземні гості змогли також ознайомитися з роботою пасіки віце-президента Асоціації апітерапевтів і апіконсультантов Миколи Гевелюка та методами лікування вуликотерапії.

Детальніше про роботу п’ятого з’їзду апітерапевтів і апіконсультантов можна буде довідатися у спеціальному випуску журналу «Доктор Бджілка».   


Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.