УКР/РУС   EN   DE   SP   TR

Українсько-польський семінар “Сучасне професійне бджільництво на прикладі фірми “Сондецкі Бартнік”

26-27 лютого 2016 року у містечку Струже, Польща, відбувся українсько-польський семінар “Сучасне професійне бджільництво на прикладі фірми “Сондецкі Бартнік”, організований журналом «Доктор Бджілка» та польською фірмою “Сондецкі Бартнік”.


У семінарі прийняли участь пасічники України і Польщі, науковці, апітерапевти та бізнесмени. Було відвідане показове господарство ведучої польської бджолярської фірми “Сондецкі Бартнік”, де учасники мали можливість ознайомитися із усіма ланками виробництва - отриманням, обробкою та фасуванням продуктів бджільництва. Особливу увагу було наділено сучасним методам перевірки якості продуктів

У теоретичній частині семінару було заслухано: доповіді засновника і керівника фірми “Сондецкі Бартнік” пана Януша Каштелевича про екологічні методи боротьби з хворобами бджіл, ведучого польського бджоляра з українським корінням пана Ігоря Павлика про його досвід у використанні ізолятора Хмари та наукового співробітника ННЦ «Інститут бджільництва ім. Прокоповича» О. Міщенка. Співробітниця фірми, пані А.Мірецка-Хроновска, торкнулася проблеми вмісту антибіотиків у меду, а пан Кшиштоф Каштелевич доповів про власний досвід роботи на професійній австралійській пасіці.

На семінарі представили нову технологію вулика Паливоди-Лесина, яку продемонстрував Володимир Матюшенко. Всі учасники семінару отримали сертифікати учасника, а пан Януш Каштелевич був нагороджений почесною подякою Української асоціації апітерапевтів.


      

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.