УКР/РУС   EN   DE   SP   TR

АПІПІРАМІДА

Донедавна слово апітерапія асоціювалося виключно з бджоловжалюванням, якщо не брати до уваги тисячі неофіційних народних лікувальних рецептів, головним компонентом яких є продукти бджільництва.

За останнє десятиріччя дуже поширився спосіб лікування багатьох хвороб повітрям вулика та біополем бджолиної сім’ї. Вважається, що на пострадянському просторі перший крок в цьому напрямі зробив кандидат медичних наук Є.А.Лудянський своєю книгою «Руководство по апитерапии», виданою в Москві в 1994 році. Однак, відомий апітерапевт, заслужений лікар України Б.О.Охотський стверджує, що ще в 1972 році один пасічник вилікував бронхіальну астму, дихаючи повітрям вулика.


 Новий (в усякому разі в Україні) напрямок апітерапії – сон на вулику започаткував таки Микола Яровий, запатентувавши в 2006 році свою надставку на вулик, а пізніше ще 4 більш досконалих конструкцій вуликів. В 2010 році він запатентував і спосіб оздоровлення за допомогою сну на вулику.

 Свій найперший та найнедосконаліший вулик–лежанку М.М.Яровий опублікував в журналі «Пасіка» та виклав в Інтернеті і одразу ж в нього появилось багато послідовників по всій Україні. Багато пасічників почали повторювати цю просту, недорогу конструкцію і покращувати здоров’я своє, своїх друзів та родичів, дякуючи панові Яровому за те, що відкрив нам усім очі на цей простий, дешевий та вже трохи забутий народний спосіб оздоровлення.

 Однак, є в нас і такі горе-спеціалісти, які «зідрали»1:1 найперший вулик Ярового і кричать на всю Україну: «Це я придумав! Це мій винахід!», а про те, що в журналах, які вони передплачують, вже давно описані ці конструкції, сором’язливо мовчать. Знаю і я одного такого, в якого апетит розгорівся до того, що він, всім знайомим, які не знаються з Інтернетом, стверджує, що навіть Президент спав на його вулику. Ну та Бог їм суддя.

 Є три фактори, які благотворно діють на організм людини, коли вона знаходиться біля вулика, особливо коли лежить на вулику – це звукові вібрації, повітря вулика та біополе бджолиної сім’ї.

 Деякі пасічники, не дуже обізнані в фізиці, стверджують (до речі, без жодного посилання на якесь офіційне джерело), що ці вібрації пронизують все наше тіло і роблять якісь зміни в наших внутрішніх органах. Це, звичайно ж не так, але користь від них є і суттєва, бо звуки кожної бджоли змішуються і являють собою низькочастотний шум, подібний до шуму тихого дощу чи шуму листя під рівномірним вітром, і в результаті діють заспокійливо на центральну нервову систему, спонукаючи людину до швидшого засинання і міцнішого сну.

 Про цілющу дію на організм людини повітря вулика двох думок бути не може. Вже згаданий мною Б.О.Охотський звертає нашу увагу на те, що це повітря насичене летучими складовими меду, прополісу, воску, нектару та пилку квітів, ще невідомими людям бактерицидними речовинами, які виробляють бджоли, цілюще діє на серцево-судинну, травну, кровотворну, дихальну системи, так же, як і бджолиний шум, який з чиєїсь легкої руки прийнято називати міктовібрацією, заспокійливо діє на центральну нервову систему, викликаючи глибокий, спокійний сон та сприяє швидшому одужанню хворого.

 Та найбільш дієвим, я вважаю, є вплив на людину біополя бджоли, точніше, бджолиної сім’ї. Про біополе, його походження, його структуру, а тим більше про взаємодію біополів різних біологічних об’єктів (в нашому випадку це людина і бджолина сім’я) одностайності в судженнях вчених на сьогоднішній день немає. Є тільки гіпотези, одні з яких більш-менш підтверджені експериментально, інші на стадії «дозрівання» і, звичайно ж, про них офіційна наука мовчить. Тому даремно деякі наші пасічники, стараючись показати себе грамотнішими ніж є насправді, списують один в одного про «сприяння процесам реполяризації клітин».

Останнім часом багато людей почали цікавитись і дією на організм людини поля піраміди.

Поле піраміди здатне багато в чому допомогти людині боротися з різноманітними хворобами. Це в своїх роботах описали всесвітньо відомі дослідники, про яких можна прочитати на сайті
http://apipyramid.at.ua.

Всі ці дослідники одностайні в тому, що в об’ємі піраміди відбувається резонанс коливань поля одночасно на кількох (якщо не на всіх) частотах і в тому, що енергія поля піраміди береться з землі. Яке це поле: електромагнітне, геоелектричне, геомагнітне, гравімагнітне, торсіонне, а може й ще якесь, про яке люди поки ще й не здогадуються – великої різниці немає, та якщо його енергія береться з землі, знаходитись під пірамідою, нижче її основи я б не радив. В такому випадку піраміда не буде підживлювати наше біополе енергією, а навпаки, буде її в нас відбирати.

Є приклади також поєднання дії поля піраміди і біополя бджіл. Я знаю в Україні дві піраміди з вмонтованими вуликами-лежанками, але чомусь обидві вони збудовані за пропорціями знаменитої піраміди Хеопса. Мабуть тому, що вона Знаменита. Ось тому автори цих пірамід і читали тільки про неї та ще й не дочитали до кінця, а вона не тільки лікує, а і вбиває. Пор це також можна прочитати на вказаному сайті.

Я збудував у своєму дворі піраміду за пропорціями піраміди Гармонії («золотий перетин» по висоті піраміди) і вулик лежанку в неї вбудував. Вулик на 2 сім’ї по 20 рамок проектував по своєму зросту, а по ньому вирахував розміри піраміди.

І піраміда, і вулик збудовані без єдиного цвяха чи іншого металевого предмета за допомогою клею і дерев’яних та пластикових дюбелів. Виставив піраміду по меридіану якомога точніше.

Наявність металу в піраміді і в лікувальному вулику недопустима, бо будь-який метал викривлює поле піраміди і біополе бджіл, а це може зашкодити людині більше, ніж вона отримає користі від процедури. Під час процедури людина може почувати себе зовсім вільно: лежати, сидіти, стояти, хоч танцювати, хоч пісні співати, та все ж більше користі буде від сну на вулику в піраміді, бо підчас сну, як відомо, людина зовсім розслаблена і «вимкнена» її свідомість, яка тільки заважає відпочиваючому на рівні підсвідомості водночас одержувати три оздоровлюючі процедури: цілющу інгаляцію повітрям вулика, оздоровлюючу дію біополя бджолосім’ї і, не менш благотворний вплив на організм людини, поля піраміди.

Над вуликом, в південній грані піраміди, встановлені 2 вікна, що відчиняються. Вони потрібні і для комфо...


№ 5 || Автор: Василь Безручко Інженер, пасічник м.Ніжин

Журнал

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.