УКР/РУС   EN   DE   SP   TR

Апітерапія як метод лікування важко виліковних захворювань

«Най вкусить тебе бджола». 
 Так в древній Греції люди бажали одне одному здоров'я. Бджола і сьогодні дивує всіх нас своєю самоорганізованістю, працьовитістю, найбільшою користю для людини. Застосування її продуктів для оздоровлення і лікування завжди цінувалися людьми. Розділ медицини, який займається вивченням і практичним застосуванням апіпродуктів для лікування пацієнтів називається апітерапією.

   Апітерапія (від лат. Apis - бджола і терапія) - лікування захворювань людини продуктами бджільництва: бджолиною отрутою, маточним молочком, пилком, прополісом, медом, пергою. Це - перевірений століттями ефективний метод лікування багатьох захворювань. Сьогодні сучасні наукові дослідження доводять незаперечну користь продуктів бджільництва. Лікувальний ефект продуктів бджільництва заснований на наявності досить потужних енергетичних, біологічноактивних і дезінфікуючих речовин, мінеральних солей, мікроелементів, вітамінів і деяких, ще не розпізнаних, біологічноактивних компонентів.

Для перегляду інформації потрібно підписка№ 3.2016 || Автор: Петро Вітенко, лікар –апітерапевт.

Журнал

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.