УКР/РУС   EN   DE   SP   TR

Боротьба з розсіяним склерозом за допомогою апітерапії

  Хворий 1968 року народження, чоловік, страждає розсіяним склерозом з 1999 року.
  Скарги на порушення функцій нижніх кінцівок (порушення ходи), розлад функції тазових органів (затримка сечовипускання), періодичні висипання на обличчі у вигляді «метелика», різке зниження імунітету і працездатності.

     Клінічний діагноз: розсіяний склероз, вдруге прогресуючий тип перебігу, EDSS 7,5 балів.
    Дані МРТ за травень 2012 року: ознаки розсіяного демієлінізуючого процесу головного мозку і шийного відділу спинного мозку (із осередками розміром 4х6 міліметрів в головному мозку і 2х10 міліметрів в шийному відділі спинного мозку).
  У 1999-2012 роках хворий регулярно отримував традиційне лікування наступними препаратами: ребіф, імуран, солумедрол, медокалм, нейромедін, баклофен, сердолут; в тому числі в 2008 році пройшов курс лікування стовбуровими клітинами в інституті імені Пирогова (місто Москва).
       Та все це лікування не дало бажаного результату.

Для перегляду інформації потрібно підписка№ 3.2016 || Автор: Олена Перець, апітерапевт, голова ГО «Асоціація апітерапевтів і апіконсультантів Дніпропетровської області».

Журнал

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.