УКР/РУС   EN   DE   SP   TR

Нев’януча врода. Хітин перетворює жінок у балерин

Прийшла весна. Змінюємо гардероб на весняний і мріємо про нові красиві наряди. Тільки лякає думка про зимові свята з веселими застіллями, де панували смачненькі салатики, пишні тортики, з печивом і бісквітами. Чи не відбилося все це на талії? Відбилося! І не тільки на ній!

Французи бажання смачненько попоїсти коментують так: дві хвилини в роті, дві години на шлунку і все життя на стегнах! Їм влучно вторить і знаменита балерина Майя Плісецька, стверджуючи, що будь-яка дієта буде набагато ефективнішою, якщо щодня з'їдати на піввідра менше!

За статистикою кожна жінка два рази в рік сідає на дієту. Цих дієт в Інтернеті безліч, щонайменше сотні! Чому їх так багато? Бо вони -  малоефективні

І де ж вихід? Як залишатися стрункою і не шкодити організму? Перш за все, забудьте слово худну. Ми стункішаємо! І кращаємо за допомогою хітозану.Для перегляду інформації потрібно підписка№ 2.2016 || Автор: Тетяна Михайлівна Чухрай, бджоляр-апітерапевт.

Журнал

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.