УКР/РУС   EN   DE   SP   TR

Вітаю творчий колектив та читацьку аудиторію, котра знову отримала змогу гортати сторінки «Доктора Бджілки».

Апітерапія – це чудовий приклад того, як народна медицина може допомагати медицині офіційній. Технічний прогрес і розвиток сучасної медицини допомогли нам значно просунутися в лікуванні пацієнтів і рятуванні людських життів. Але поряд з цим, ми знову і знову повертаємося до народних знань. Це не дивно, оскільки первинне пізнання людиною самої себе, своїх відчуттів і самопочуття, того, що корисно для неї, а що шкідливо – це те, що лежить в основі основ медицини. Якщо б люди більше покладались на себе і на свої природні здібності, вірили в них, то, напевне, у світі було б більше здорових людей.


Вірю, що видання стане чудовим майданчиком для однодумців, об’єднаних спільним прагненням поділитися своїми знаннями і досвідом, результатами наукових досліджень і практичної діяльності, обговорити з колегами найактуальніші проблеми.

Бажаю всій команді «Доктора Бджілки» терпіння і успіху в нелегкій справі! А ще - правильно використати всі свої уміння на благо збереження здоров’я нації!

Маю глибоку надію, що матеріали, які будуть публікуватись на ваших сторінках, знаходитимуть живий відгук серед читачів.


№ 1.2016 || Автор: З повагою, Ольга Богомолець, народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, радник Президента України та громадський діяч.

Журнал

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.