УКР/РУС   EN   DE   SP   TR

З вулика – до столу!

Із сивої давнини людство вживає мед — як харчовий і профілактично–лікувальний продукт, або ж складова для спеціальних ліків.

Звертатися за адресами і телефонами: Електронна — imago2000@ukr.net
Телефони: (096) 401-73-13,
(093) 069-75-58, (066) 557-46-85 

Традиційним житлом бджіл у природі завжди були дупла дерев, хоч відомі й інші місця заселення. Втім, людство пристосувалося відбирати мед у бджіл з будь-якого житла. А з розвитком цивілізації удосконалювались і методи відбору меду та інших продуктів бджільництва. Проте, так само як у давні часи, і тепер цей процес можливий тільки у літній сезон. А вживати і використовувати мед протягом року — ця необхідність є характерною і для бджіл, і для людей.

Бджоли будують найдосконаліший посуд — стільники, де і зберігають мед. Але люди, відбираючи мед, завжди руйнували стільники. Мед профільтровувався від воску та інших домішок і найчастіше зберігався у глиняному або дерев’яному посуді. У наш час, перш ніж подати до столу, мед відкачують з відкритих сотів методом центробіжності й фільтрують. Тоді заповнюють ним транспортний (оптовий) посуд, купажують (перемішують) і фасують у роздрібний посуд.

Звісно, на кожній стадії втрачається якась частка фармакологічних властивостей меду. Звідси витікає наша пропозиція — максимум меду, який подається до столу, зберігати у стільниках. Ми пропонуємо отримувати мед із стільників безпосередньо перед вживанням, зберігаючи при цьому 100 відсотків усіх корисних властивостей. Наша технологія дозволяє кожному проконтролювати увесь процес отримання меду від збирання і до вживання.

№ 2 || Автор: Григорчук І.

Журнал

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.